Агент Реброва відреагував на можливий прихід тренера в "Динамо"

Агент наставника "Ференцвароша" Сергія Реброва Шандор Варга прокоментував чутки, що з’явилися в ЗМІ, про те, що київське "Динамо" зацікавлене в запрошенні українця на пост тренера.

Об этом сообщает Компромат

"Пропозиція від "Динамо"? Її не було, але ми ввічливі люди і можемо її розглянути, як і будь-яку іншу. Що стосується "Динамо", то ні я, ні Сергій не втрачаємо зв’язку з його рідним клубом, ми підтримуємо стосунки з сім’єю Суркісів", – цитує слова Варги видання meta-ratings.com.ua.

Сергій Ребров зараз тренує "Ференцварош"

Сергій Ребров зараз тренує "Ференцварош"

Фокус

Він зазначив, що за Ребровим стежить не тільки київський клуб, а й кілька інших команд із Англії, Саудівської Аравії, Китаю, проте сам тренер щасливий у Будапешті.

"Дійсно, крім київського "Динамо", претендентами на Сергія Реброва називаються ще кілька клубів, зокрема з Англії, Саудівської Аравії, Китаю. Уже кілька разів виходив на зв’язок президент "Фенербахче". У Туреччині добре його пам’ятають, він там грав, вони стежать за тренерськими успіхами Реброва. У Сергія Реброва чинний контракт із "Ференцварошем" іще на три роки. Він щасливий у Будапешті, поруч із ним його сім’я і клуб теж задоволений його роботою", – розповів Варга.

Як повідомляв OBOZREVATEL, за інформацією ЗМІ Ребров є одним із двох головних претендентів на пост головного тренера "Динамо".

В нашому Telegram ти дізнаєшся першим, коли Ломаченко стане абсолютним чемпіоном світу!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/football/agent-rebrova-vidreaguvav-na-mozhlivij-prihid-trenera-v-dinamo.htm”