Колишній керівник ДАБІ намагається закрити кримінальну справу щодо нього

Колишній глава Державної архітектурно-будівельної інспекції Олексій Кудрявцев намагається домогтися закриття кримінальної справи щодо нього.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Kudryavtsev1
Олексій Кудрявцев Фото: УНІАН

Про це повідомляє інформоване джерело КП в Україні, УНН.

Нагадаємо, Кудрявцев, якого ЗМІ називають "батьком сучасної корупції з будівельній сфері", був звільнений з посади голови ДАБІ ще 12 грудня 2018 року. Причиною відставки став факт подання ним при влаштуванні на роботу підробленого диплома про вищу освіту.

До таких висновків дійшла Комісія з питань Вищого корпусу держслужби після отримання листа від Технічного університету Молдови, який нібито закінчив Кудрявцев. У вузі спростували, що у них навчався такий студент і заявили, що ніколи не видавали диплома, який Кудрявцев подав у ДАБІ.

"В основу висновків Комісії лягли документи, які ми отримали від Національної поліції, Міністерства освіти і науки України, Технічного університету Молдови, також була залучена поліція Молдови. Правоохоронці повідомили, що володіють інформацією про липовий диплом і вже порушили кримінальну справу. До речі, пана Кудрявцева викликають на допит в Кишинів для надання свідчень", — пояснив тоді глава Національного агентства з питань державної служби Костянтин Ващенко.

Однак, як з’ясувалося, Нацполіція не тільки передала Комісії необхідні документи, але також і порушила стосовно Олексія Кудрявцева кримінальну справу, як повідомляє наше джерело.

"Поліція ще в грудні 2018 року завела проти Кудрявцева справу за ст. 358 ч 1, 4 і ст. 190 ч. 4 — підробка документів, використання підроблених документів і шахрайство в особливо великих розмірах. Сумарний термін — до 12 років з конфіскацією майна" , — розповіло джерело.

За його даними, справу спочатку розслідувалася не дуже активно через те, що почалася президентська, а потім і парламентська виборчі кампанії.

"В результаті Кудрявцев навіть вирішив, що його "пронесло", і через рік після відставки спробував вкластися в саморекламу, щоб відбілити репутацію і, по можливості, прилаштувати себе в Кабмін Гончарука. Але погорів на незграбному піарі і тільки привернув до своєї персони увагу правоохоронців", — пояснило джерело.

Він зазначив, що Кудрявцеву довелося знову на півроку зачаїтися, а наступну спробу повернутися в публічну політику він вирішив зробити з залагодження питання своєї кримінальної справи.

"Кудрявцев намагається тихцем повирішувати кримінальну справу за підроблений диплом. Його мета — домогтися закриття провадження за всіма статтями. І йому це навіть вдалося з допомогою Госбюро розслідувань, але... подарунок від ГБР екс-главі ДАБІ скасував суд. Матеріали кримінального провадження №62019100000000813 спрямовані на продовження досудового розслідування", — повідомило джерело.

Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/kolyshnij-kerivnyk-dabi-namagayetsya-zakryty-kryminalnu-spravu-shhodo-nogo/”