Марченко повідомив, яку частину "коронавірусних грошей" довелося виділити на будівництво доріг

последние новости в Украине останні новини в Україні


Будівництво доріг в Україні за рахунок коштів, виділених державою на боротьбу з COVID-19, входить в рамки двигуна економічного прогресу в Україні. За словами глави Мінфіну, із загальної кількості коштів, виділених на боротьбу з епідемією, на дороги пішло менше шостої частини.

Об этом сообщает Политика

Про це глава Мінфіну повідомив в інтерв’ю виданню "Радіо Свобода". Як виявилося, на сьогодні разом з дорогами реалізована лише третина запланованих на боротьбу з коронавірусом грошей.

"З 66 мільярдів коштів Фонду навіть з дорогами використано 23. На дороги використано менш як десять. Питання стоїть в ефективності використання цих коштів і можливості деяких міністерств правильно розпоряджатися бюджетними витратами", — повідомив Марченко.

Глава Мінфіну зазначив, що дане рішення було прийнято Верховною Радою і в цьому проблеми він не бачить. Марченко повідомив, що будівництво доріг у період коронакризису є однією з ланок, що підтримує українську економіку процесу.

"Це ще один такий крок, з точки зору підтримки економіки, економічної динаміки. І представників Фонду ми також в цьому переконуємо. Це нормально", — зазначив міністр фінансів.

Раніше в "Слузі народу" заявили, що гроші на будівництво доріг, взяті з фонду боротьби з коронавірусом — це "інвестиції в самих себе". Про це в ефірі каналу "Україна 24" заявив голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

Раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів, що частина коштів з фонду для боротьби з COVID-19 була виділена на програму "Велике будівництво". Голова МОЗ заявив, що гроші відправили на закупівлю медичного обладнання.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/ekonomika/marchenko-povidomiv-yaku-chastinu-koronavirusnikh-groshey-dovelosya-vidiliti-na”