Це інфаркт: симтоми, які не можна ігнорувати


Перша година від початку розвитку серцевого нападу є фатальною для 50% людей через невчасну, не якісну допомогу, а іноді — через неможливість її надати.

Об этом сообщает Министерство правды


Організм подає нам сигнали, і якшо прислухатися — можна врятувати собі життя.


Щоб уникнути смерті від інфаркту, необхідно звертати увагу на характерні дзвіночки.


Щойно здавило в грудях — викликайте швидку. Так, це може бути не інфаркт, але навіть якщо це так — у грудях ніколи не здавлює поросто так, очевидно — є проблема.


Німіє ліва рука — ще один важливий симтом, який вказує на небезпеку. Також, прихованим симптомом наближення інфаркту є біль у лівій руці. Найчастіше — руку тягне, і, наче, викручує з середини.


В такому стані може розвитися панічна атака, не рідко буває віддишка без видимих причин.


Зміцнити серце і уникнути інфаркту допоможуть багаті калієм і магнієм продукти, наприклад, волоські горіхи. Крім того, радять менше нервувати і уникати стресових ситуацій.


Проте, не варто забувати, що живить серце серцевий м’яз, і як і будь який інший — його терба тренувати. Тому, необхідно включити до свого розпорядку фізичні навантаження, згідно з особливостями організму.


GreenPost  • Симптом інфаркту: лікарі закликають звернути увагу на шкіру
  • Чотири нетипові ознаки, які вказують на інфарктДжерело статті: “https://u-news.com.ua/99037-ce-infarkt-simtomi-jaki-ne-mozhna-ignoruvati.html”