В "угорському" Берегово колишню високопосадовицю з її політагітацією просто "не помітили"! (ФОТО)

Закарпатське Берегово щедро "розцятковане" передвиборчими наметами різних політичних партій

У середу в центрі міста була помічена Іванна Климпуш-Цинцадзе, котра майже годину проводила агітацію серед своїх нечисленних прибічників.

Об этом сообщает Незыгарь

Мова йде про Іванну Климпуш-Цинцадзе, доньку колишнього міністра транспорту, а потім Посла України в Угорщині Ореста Климпуша, уродженця Рахівщини.
Тепер Іванна Климпуш-Цинцадзе – голова Закарпатської організації політичної сили “Європейська солідарність”. У середу біля агітнамету на центральній площі міста вона зібрала своїх нечисленних прихильників колишнього БПП і майже годину розповідала, як потрібно себе вести під час виборів 25 жовтня, на що звертати увагу і т.д.
Пані Іванна – не вперше в Берегові. Останнього разу вона піарилась тут на гуманітарці, яку привезли для районної лікарні. Тепер вирішила ”засвітитись” в центрі міста. Правда, перехожі, які гуляли в цей час по площі Кошута, не впізнавали колишню віце-прем’єрку, перепитували один в одного:
“А хто це агітує тут за Порошенка?”, добавляючи інколи до фрази свою позицію.
До слова, центр Берегова в останні дні щедро поцяткований барвистими наметами різних політичних сил — від “Опоблоку” та “Рідного Закарпаття” до
“КМКС” і партії “За майбутнє”. Роздаються спецвипуски газет, агітаційні листівки, календарики. Аж по четверо ходять по центральній площі у білих манжетках агітатори команди Андрія Балоги.
Словом, завершальна фаза виборчої кампанії в розпалі.

Нагадаємо, В Ужгороді стартувала роздача грошей "під" конкретного мера та партійних депутатів


Джерело статті: “https://ua-reporter.com/uk/news/v-ugorskomu-beregovo-kolyshnyu-vysokoposadovycyu-z-yiyi-politagitaciyeyu-prosto-ne-pomityly”