Ердоган: Мусульмани в Європі «зазнають лінчування, немов євреї перед Другою світовою»

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив про переслідування мусульман в Європі і закликав бойкотувати французькі товари.

Об этом сообщает ВЧК-ОГПУЗа його словами, мусульмани в Європі зазнають «лінчування, подібного до того, що було розпочато проти євреїв перед Другою світовою війною».


https://twitter.com/AFP/status/1320709418263130112


«Сьогодні ворожість до мусульман поширюється на Заході немов чума. Структури безпеки країн Європи відкрито ігнорують злочини по відношенню до мусульман. Ті, хто покриває нападки на мусульман, є продовжувачами ідей нацизму і фашизму. Бути мусульманином на Заході, сповідувати свою релігію стає майже неможливим», — цитує його заяву Анадолу.


Читайте також:
«Макрону треба лікувати психіку». Франція відкликає посла з Туреччини після заяв Ердогана


За його словами, в низці країн Європи ісламофобія зведена в ранг державної політики, підтримуваної на рівні глави держав.


У цьому світлі Ердоган, ревний мусульманин, закликав європейських лідерів покласти край антиісламській політиці президента Франції Еммануеля Макрона.


Він також звернувся до жителів Туреччини із закликом не купувати французькі товари.


«Так само як вони вимагають бойкоту турецьких товарів у Франції, я закликаю бойкотувати французькі товари», — сказав президент Туреччини.


https://twitter.com/TRTWorldNow/status/1320699196337463299


Антиісламська риторика у Франції посилилася після вбивства вчителя історії та географії Самюеля Паті 18-річним чеченцем, який отримав у Франції статус біженця. Він був обезголовлений ввечері 16 жовтня в передмісті Парижа.


За даними МВС Франції, проти вчителя «випустили фетву» за те, що він показував учням карикатури на пророка Мухаммеда.


Президент Франції Еммануель Макрон назвав злочин ісламістським терактом і пообіцяв посилити боротьбу з радикальними ісламістами в країні.


Редактор: Оксана Соломка


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/erdogan-zvinuvativ-yevropu-v-islamofobiji-ostanni-novini-50120091.html”