ІДУ В ДЕПУТАТИ, ЩОБ НЕ СІСТИ ЗА ГРАТИ. ЧАСТИНА 6 Боровський Ростислав Васильович та Боровський Богдан Ростиславович – жмеринський клан лікарів корупціонерів


Сімейний підряд Боровських – біда для Жмеринчан, бо батько та син Боровські паразитують на найбільш необхіднішньому – системі медицинського забезпечення. Можна сказати, що джерелом збагачення сім’ї Боровських є наше здоров’я та здоровя наших дітей. Боровський Ростислав Васильович уже більше 20-ти років незмінний головний лікар Жмеринської центральної районної лікарні. Ростислав Боровський – головний лікар комунальної установи «Жмеринська лікарня відновного лікування».

Об этом сообщает Компромат ГРУ

Щоб уявити розміри грабежу лікарні, достатньо сказати, що за час перебування на посаді Боровський старший умудрився купити цілий завод. Це крім розкішних будинків, дорогущих джипів та нерухомості за кордоном. Щоб нажити такі статки, сім’я Боровських краде буквально на всьому. Так Ростислав Боровський спочатку розвалив дитячу поліклініку в центрі, а потім сам її приватизував. Ростислав Васильович керує одночасно і державним, і приватним лікувальними закладами. Звичайно, своя сорочка ближче до тіла, а тому в першу чергу він розбудовує свою приватну клініку. Так безкоштовне Боровський УЗІ закрив, а сам платне надає, і так в усьому. Продукти харчування для лікарні закуповуються за цінами в два рази дорожче, та ще й зачасту зіпсовані. Наприклад, нещодавно в пологовому відділені подали м’ясо з черв’яками, фото потрапили в соціальну мережу Фейсбук, а Боровський навіть не вибачився – такі речі за 20 років його правління стали нормою.

Тема окремої розмови – відношення до медперсоналу – рядових лікарів та медсестер. Зарплати Боровський поставив їм жебрацькі, ще й вимагає щоб ті просили грошей у пацієнтів. З кожного кабінету поставив “таксу” скільки який лікар має йому в місяць платити. Ще один нюанс – щоб не платити деяким жінкам лікарям та медсестрам старий Боровський пропонував вирішувати питання “через ліжко”. Для медсестер робота під началом Боровського – каторга, крім того що зарплата невисока, вона ще виплачується з величезними затримками. Щодо синочка Богдана Боровського – то його цинізм взагалі зашкалює. Під час пандемії Covid19 Богданчик в один день зібрав всю благодійну допомогу яку від імені Жеребнюка та Гройсмана передали для захисту медперсоналу і відвіз у Вінницькі аптеки. На той час маски та антисептик були в дефіциті, тож Боровський молодший зумів добре поживитись на безпеці людей.

Варто сказати, що останнім часом з подачі антикорупційних активістів правоохоронні органи таки зацікавились діяльністю сімейки, тож Боровські йдуть в депутати, щоб не сісти за грати!!!


Джерело статті: “https://hpib.life/idu-v-deputati-shhob-ne-sisti-za-grati-chastina-6-borovskij-rostislav-vasilovich-ta-borovskij-bogdan-rostislavovich-zhmerinskij-klan-likariv-korupcioneriv/”