Резніков щодо "режиму тиші" на Донбасі: не працює

последние новости в Украине останні новини в Україні

За словами Олексія Резнікова, проросійські бойовики обстрілюють ЗСУ на Донбасі і таким чином провокують українських військових відкривати вогонь у відповідь.

Об этом сообщает ТОП СМИ

Віце-прем’єр-міністр ‒ міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, заступник голови делегації України для участі в Тристоронній контактній групі Олексій Резніков заявив, що на Донбасі так званий "режим тиші" перестав працювати в тому варіанті, в якому діяв раніше.

За словами Резнікова, спочатку кількість загиблих різко впала, але нині він змушений констатувати, що цей режим практично перестає працювати в тому ідеальному варіанті, в якому він був раніше. Росіяни обстрілюють ЗСУ і маніпулюють фактами для ОБСЕ. А також не пропускають патрулі СММ ОБСЄ на територію, яка на сьогодні під контролем російської влади.

Також Резніков підкреслив, що на сьогоднішній день бойовики дійсно провокують, для того щоб отримати у відповідь вогонь.

Раніше Олексій Резніков заявив, що Україна не може відмовитися від Мінських угод, однак текст документу потребує модернізації. Раніше ASPI news опублікувало коментар учасників ТКГ щодо війни на Донбасі.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/donbas/reznikov-schodo-rezhimu-tishi-na-donbasi-ne-pracyue”