Українці вимагають заборонити продаж Apple в Україні: що трапилося

Компанія Apple у своєму додатку Погода на території Росії почала відображати Крим та Севастополь як “російську” територію, українці обурилися та пропонують заборонити “сепаратистську продукцію компанії Apple за підтримку окупації Криму”.

Як розповідає НАРОДНА ПРАВДА, відповідну петицію на сайті президента України Володимира Зеленського зареєстрував 29 листопада Роман Максимчук.

Loading...

Автор петиції наголошує, що компанія “Apple” підтримала окупацію Криму, визначивши його території російськими в своїх додатках.

“Вимагаю негайно заборонити їх діяльність в Україні, заборонити їх продукцію і її ввезення.
Прирівняти iphone до колорадським стрічок!” – пропонує Максимчук.

Він пішов у своєму обурені ще далі, запропонувавши створити державну програму з утилізації наявної у населення продукції з відшкодуванням коштів.

Станом на вечір 2 грудня петицію підтримали 653 осіб, з необхідних 25 тисяч підписів. Збір підписів буде відкрито ще 89 днів.

Українці вимагають заборонити продаж Apple в Україні: що трапилося

До слова, Apple, після скандалу з картою України, спробувала безглуздо виправдатися за “російський” Крим. У компанії заявили про початок проведення аудиту визначення спірних територій. Прес-секретар компанії руді Мюллер відзначила, що його проведення може потягнути відповідні зміні у політиці корпорації.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/12/02/ukrayintsi-vymagayut-zaboronyty-prodazh-apple-v-ukrayini-shho-trapylosya/”