Міноборони назвало нові зарплати для військовослужбовців ЗСУ: скільки платитимуть

Міністерство оборони встановило мінімальне грошове забезпечення військовослужбовців за контрактом на рівні 10,2 тис. гривень. За укладання першого контракту встановлено одноразову грошову винагороду військовослужбовцям у таких розмірах: рядовим – 8, сержантам (старшинам) – 9 прожиткових мінімумів.


Loading...


Про це йдеться на сайті відомства.


Додаткові виплати за виконання завдань в Операції об’єднаних сил становлять від 6,5 до 17 тис. гривень залежно від відстані від лінії бойового зіткнення.


Грошове забезпечення військовослужбовців сил спеціальних операцій, десантно-штурмових військ, підрозділів морської піхоти та гірсько-штурмових військових частин збільшене в середньому на 2-3 тис. гривень (більше ніж у інших видах).


Водночас із цим встановлено надбавку (в середньому на 2-3 тис. гривень) за особливості проходження служби для снайперів, номерів обслуг ПТРК (Корсар та Стугна-П), які мають сертифікати про закінчення відповідних шкіл підготовки, операторам безпілотних літальних апаратів.


Також виплачується компенсація за оренду житла для сержантів та солдатів за контрактом.


Нагадаймо, що 6 грудня в Україні відзначають день Збройних сил. Цього дня 1991 року було ухвалено закон “Про Збройні сили України”, а День ЗСУ був встановлений постановою Верховної Ради в 1993 році. Сьогодні президент України Володимир Зеленський привітав українців із Днем Збройних сил України, і зазначив, що наша армія за останні роки стала сильнішою і досвідченішою.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/12/06/minoborony-nazvalo-novi-zarplaty-dlya-vijskovosluzhbovtsiv-zsu-skilky-platytymut/”