Дитину живцем закопали у глечику в землю. Дівчинка вижила - Читать всем на rezonans

Недоношена дівчинка, яку у жовтні випадково знайшли закопаною у глиняному глечику на півночі Індії, зараз почувається добре. До лікарні дитину привезли в критичному стані. Лікарі діагностували зараження крові та небезпечно низький рівень тромбоцитів. Про це пише ВВС Україна.

Зараз дівчинка набрала вагу, самостійно дихає, а рівень тромбоцитів в її крові знову нормальний, розповів педіатр Раві Ханна. Він також надав фотографії дитини. Батьків дівчинки знайти не вдалося. Після необхідного за законом періоду очікування її віддадуть на удочеріння.

Наразі ж дитина перебуває під опікою влади індійського штату Уттар-Прадеш. Недоношену дівчинку випадково знайшов селянин, який прийшов у поле, щоб поховати власну доньку, яка народилася мертвою. Індуїсти, як правило, кремують мертвих, але померлих малюків і дітей часто ховають у землі. За словами селянина, він викопав яму глибиною приблизно 90 сантиметрів, коли раптом лопатою вперся у поверхню глиняного глечика.

Стінка посудини розбилася, і він почув дитячий плач. Чоловік витягнув глечик, і побачив у ньому дитину. Спочатку дівчинку помістили у місцеву державну лікарню, але згодом перевели у педіатричну клініку доктора Ханни, яка оснащена більш сучасним обладнанням. За оцінками лікарів, дівчинка народилася недоношеною — ймовірно, приблизно у 30 тижнів.

Коли її привезли до лікарні, вона важила всього 1,1 кілограма, страждала від переохолодження і гіпоглікемії (низький рівень глюкози у крові). Її кінцівки не розгиналися. Станом на 3 грудня дівчинка важила вже 2,57 кілограма. Лікарі кажуть, вона абсолютно здорова.Джерело статті: “https://rezonans.info/proishestvie/ditinu_zhivcem_zakopali_u_glechiku_v_zemlyu_divchinka_vizhila”