Великий бокс: Британець Джошуа у кривавому бою знищив "руйнівника" Енді Руїса і повернув собі пояс чемпіона в суперважкій вазі (відео)

Темношкірий британець Ентоні Джошуа в чемпіонському бою переміг мексиканця Енді Руїса на прізвисько "Руйнівник" і повернув собі титул чемпіона світу в суперважкій вазі. Поєдинок тривав усі 12 раундів і закінчився перемогою британця одноголосним рішенням суддів з розгромним рахунком — 118:110, 118:110, 119:109, зазначають .

Перший раунд пройшов у своєрідній розвідці, де 30-річний Руїс джебом періодично перевіряв британця. В кінці раунду Джошуа вдалася двійка, яка привела до серйозного розсічення над лівим оком Енді.

Однак в наступному відрізку мексиканець також зумів розбити обличчя опоненту. Надалі британець вміло використовував перевагу в довжині рук і регулярно атакував з дальньої дистанції. Руїс намагався підібратися до суперника, але це виходило у нього вкрай рідко.

Таким чином, Джошуа взяв реванш у Руїса за поразку минулого літа і повернув собі чемпіонські пояси за версіями WBA, WBO, IBF і IBO.

Joshua cuts Ruiz with a hard right hand in the 1st! pic.twitter.com/qPvZDW6E7K
— Tim — Boxeo Boxen бокс 拳闘 Boksing มวย Boks 拳击 (@Hock1717) 7 грудня 2019 р.

Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/velykyi-boks-brytanets-dzhoshua-u-kryvavomu-boiu-znyshchyv-ruinivnyka-endi-ruisa-i-povernuv-sobi-poias-chempiona-v-supervazhkii-vazi-video-306590.html”