"Нет, амфор не надо": Путін пішов на несподіваний крок на Водохреща

Раніше Путін публічно купався в ополонці на Водохреща і робив це з особливим розмахом, але цього року його плани помінялися...

У день Водохреща президент Росії Володимир Путін відмовився від публічного купання в ополонці. Замість цього він візьме участь в міжнародній конференції з врегулювання ситуації в Лівії, яка пройде в Берліні, передають

Як повідомляє прес-служба Кремля, в Берліні будуть вирішуватися питання врегулювання лівійської кризи. На тему відмови Путіна від публічного купання в ополонці в мережі створили фотожабу.

У російського президента пояснили, що досягнуті на конференції домовленості планується зафіксувати в її підсумковому документі. Також відомо, що зустріч Путіна з керівниками країни пройде в режимі максимальної закритості. Цікаво, що раніше Путін публічно купався в ополонці на Водохреща і робив це з особливим розмахом.Інформація, котра оприлюднена на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/zhaby/net-amfor-ne-nado-putin-pishov-na-nespodivanyi-krok-na-vodokhreshcha-312195.html”