У Швейцарії викарбували найменшу золоту монету в світі

На аверсі монети зображено портрет Альберта Ейнштейна з висунутим язиком і дата — 2020 рік — У Швейцарії викарбували найменшу золоту монету в світі
На аверсі монети зображено портрет Альберта Ейнштейна з висунутим язиком і дата — 2020 рік


Монетний двір Швейцарії замовив для монети спеціальну упаковку зі збільшувальними лінзами і підсвічуванням


Монетний двір Швейцарії відкарбував найменшу золоту монету в світі. Її номінал — чверть швейцарського франка, діаметр — 2,96 мм і вага — 0,063 г.


Про це повідомляє сайт монетного двору.


На аверсі монети зображено портрет Альберта Ейнштейна з висунутим язиком і дата — 2020 рік. На реверсі — номінальна вартість ¼ франка, напис: «Гельвеція», швейцарський хрест, марка сплаву AU 999,9 і вага — 1/500 унції.


Найменша золота монета в світі поставляється у спеціально розробленій упаковці. Зрештою, жодне зображення на викарбуваних сторонах не може бути розпізнано неозброєним оком. Тому Монетний двір Швейцарії замовив для неї спеціальну упаковку зі збільшувальними лінзами і підсвічуванням», — сказано в повідомленні.


Всього випущено 999 таких монет.


До слова, рідкісна монета соверен Едварда VIII 1937 року була куплена приватним колекціонером за 1 мільйон фунтів стерлінгів ($1,3 млн), що зробило її найдорожчою британською монетою за всю історію.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/economics/finances/u-shveycariji-vikarbuvali-naymenshu-zolotu-monetu-v-sviti--654743.html”