Шахраї вигадали новий спосіб обдурити українців. Розкрито схему - Экстренные новости

Шахраї телефонують українцям і представляються співробітниками банку Банківські шахраї в Україні збагачуються завдяки довірливим українцям, які вірять зловмисникам. Шахраї представляються співробітниками банку, щоб отримати інформацію, яка дозволить їм зняти гроші з картки жертви. Часто зловмисники телефонують людині, представляються співробітником банку, і повідомляють про те, що на карту прийшли надходження, відбувається списання або перерахунок коштів. Також зловмисники можуть послати контакт, який пропонується додати в телефон і Viber, повідомляє РБК-Україна.

Іноді може бути, що «співробітники банку» кажуть, що ваша картка заблокована або вона перевипускається, і їм потрібно дізнатися СVV-код картки. Варто пам’ятати, що справжні працівники банку ніколи не будуть у вас питати номер СVV-коду, який знаходиться на зворотному боці картки. Шахраї можуть також попросити власника карти перейти на сторінку інтернет-банкінгу та ввести код відмови від операції. Прес-служба банку застерігає від переходу по сумнівним посиланнях.

Також не варто нікому повідомляти дані своїх платіжних карт і не вводити ніяких кодів, логінів і паролів. Справжні співробітники банку, коли телефонують клієнтам, то не просять повідомляти особисті дані або їх коди карт. Нагадаймо, у Києві шахраї за $20 тис. обіцяли сприяння у призначенні на посаду начальника колонії.Джерело статті: “https://rezonans.info/obshestvo/shahra_vigadali_novij_sposib_obduriti_ukranciv_rozkrito_shemu”