У водія автобуса піднялася температура: Аваков озвучив тривожний момент про евакуацію

У водія автобуса, який перевозив евакуйованих з охопленого коронавірусом Китаю українців у Нові Санжари, піднялася температура.

Об этом сообщает Роспрес

Про це в ефірі політичного ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера" від 21 лютого повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Він уточнив, що побоювання про зараження водія не підтвердилися – у чоловіка було загострення артриту, з чим і пов’язана підвищена температура.

Новини
"Це час солідарності, а не клейма!" ООН різко звернулася до України після бунту в Нових Санжарах
Евакуація українців із Китаю

Евакуація українців із Китаю

Скрін відео ТСН

"Пройшла доба. За добу з усіх, хто там перебував – у нас було одне занепокоєння. У водія, який привіз потерпілих з Уханя, трошки піднялася температура, а всі водії, які везли – теж зайшли в карантин.

Слава богу, загострення артриту на коліні, і температура трималася підвищена протягом однієї години. Я звертаю увагу, наскільки ретельним буде огляд за тими, хто там перебуває. Якщо все добре, то через два тижні ми забудемо цей смуток", – сказав Аваков.

Він додав, що станом на 21 лютого вдалося повністю продезінфікувати автобуси, які привезли людей у Нові Санжари, а також літак. У повітряних лайнерів замінили фільтри, провели очистку всієї системи.

Пропонуємо подивитися коментар міністра на відео:

Як писав OBOZREVATEL, журналіст опублікував нові фото з місця карантину українців у Нових Санжарах. Він розповів, що людям заборонено виходити назовні, однак можна передавати ззовні продукти або речі через КПП.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Протести в Нових Санжарах" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/evakuatsiya-ukraintsiv-u-vodiya-pidnyalasya-temperatura-novini-ukraini.htm”