Папа Римський проголосив День молитви за мир, згадав і УкраїнуПапа Римський Франциск закликав всіх людей доброї волі молитися за те, щоб кожна політична дія служила загальнолюдському братерству.

Об этом сообщает Криминал РУ


Про це повідомляє Vatican News.

«З тривогою слідкую за зростанням напруження, що загрожує завдати нового удару по миру в Україні та підважує безпеку на всьому європейському континенті, що має ще ширші наслідки. Звертаюся із палким закликом до всіх людей доброї волі підносити молитви до Бога, щоб кожна політична дія та ініціатива більше служила загальнолюдському братерству, а не частковим інтересам», — сказав Папа Римський.

За його словами той, хто переслідує власні цілі, завдаючи шкоди іншим, зневажає власне покликання людини, бо всі ми створені братами і сестрами. «Тому зі стурбованістю, з огляду на існуюче напруження, пропоную, щоб наступна середа, 26 січня, була Днем молитви за мир», — додав він.

Як повідомляв Укрінформ, посол України у Ватикані Андрій Юраш заявив, що Папа Римський Франциск приїде в Україну задля миру і до суспільства, яке зболене горем і трагедією війни.

Фото: vaticannews.va

«Аргумент»


Источник: Русский слон