Чомусь ДБР, а не СБУ почало розслідування щодо ексзаступника міністра внутрішніх справ ГогілашвіліДБР почало досудове розслідування за фактом можливого вчинення колишнім заступником міністра внутрішніх справ Олександром Гогілашвілі службового підроблення, а також за фактом можливого перевищення ним службових повноважень під час перетину блокпоста в Донецькій області.

Об этом сообщает Архив компромата


Про це у Телеграмі повідомив народний депутат, голова міжфракційного об’єднання «Розумна політика» Дмитро Разумков, посилаючись на інформацію, що міститься у відповіді на депутатське звернення МФО до ДБР.

«За ініціативою МФО «Розумна політика» Державне бюро розслідувань розпочало досудове розслідування за фактом можливого вчинення Олександром Гогілашвілі службового підроблення за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України, а також досудове розслідування за фактом можливого перевищення службових повноважень під час перетину блокпоста в Донецькій області», — поінформував Разумков, оприлюднивши копію відповіді від ДБР.

Окрім цього, посилаючись на відповідь Офісу генерального прокурора, народний депутат зазначив, що ОГП долучив звернення МФО «Розумна політика» щодо можливого опору працівникові правоохоронного органу до відповідної кримінальної справи.

Разумков висловив сподівання, що розслідування у справі Гогілашвілі буде швидким та об’єктивним.

Як повідомлялося, заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі влаштував скандал на блокпості при в’їзді в Донецьку область через те, що його автомобіль зупинили й попросили показати документи.

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив, що ініціює дисциплінарне провадження щодо свого заступника. Він додав, що особисто вивчить усі деталі того, що сталося, і «прийме відповідні управлінські рішення».

Президент Зеленський 12 грудня закликав Кабінет Міністрів розглянути питання про звільнення Гогілашвілі у зв’язку з інцидентом.

13 грудня Кабмін звільнив Гогілашвілі з посади заступника міністра внутрішніх справ за власним бажанням.

Ми вже писали, що Гогалишвили, “муж Маши” — вероятный агент спецслужб России.

Людина з такою біографією — раніше засуджений за шахрайсвто громадянин РФ — ніяк не могла пройти процедуру спецперевірки, яку здійснює Служба безпеки України.

Крім того, біографія Гогілашвілі свідчить про те, що він з високою ймовірністю є агентом російських спецслужб, спеціально "інстальоваим" у найближче оточення Володимира Зеленського. Тому виглядає дивним (і є протизаконним), що ексзаступником міністра МВС не займається конррозвідка СБУ.

Фото: Новинарня

«Аргумент»


Источник: Компромат PRO